Maydonos Online  Modayı takip eden ve trend giyinen kadınların giyim markasıdır. En yeni trend ürünleri daha görmediniz mi ?

Whatsapp Sipariş +90(532) 674 63 32

Firmamız 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız 2017 yılından itibaren Maydonos adı ile Toptan satış hem de online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektörde ayakları yere basan firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. 

Amaç, hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve 12 yılın verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir. 

Satış konusunda da üretim kalitesinde olduğu gibi gerekli dikkat ve özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlama da çağın gerektirdiği bilgi sistemleri ve enerjisiyle gerekli dinamizmi yakalamıştır. 

İleri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır...
Ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden,üst düzey kaliteyi tercih eden, trendi yakalayan gençler ve kendini genç hisseden kadınlardır.

Modayı Maydonos ile Keşfedin !  

Copyright © 2017 Maydonos.com.| Tüm Hakları Saklıdır.